64. Have yourself a merry little Christmas... :)

10:33

Kochani! Chciałabym życzyć Wam w ten piękny czas wszystkiego, co najlepsze. Radości, bliskości, poczucia bezpieczeństwa, miłości. Przede wszystkim zdrowia i siły w pokonywaniu wszystkich przeszkód. Życzę Wam, abyście jeszcze do końca roku zrealizowali wszystkie plany, abyście nadal dążyli do swoich celów i marzeń w kolejnym roku. Aby 2014 był nieco łatwiejszy i lżejszy. :)
Każdy rok jest inny, każde Święta się czymś różnią i są wyjątkowe. Życzę Wam, abyście z dzisiejszego wieczoru również mieli piękne wspomnienia. :)

Dzisiaj i przez kolejne dni możemy sobie troszkę odpuścić wszystkie diety i nasze ograniczenia, trzeba się bawić i cieszyć z tego, co mamy. Nawet kiedy często narzekamy na siebie i ludzi naokoło, to musimy czasem pamiętać o tych dobrych stronach, o tym, co posiadamy i naszej ciężkiej pracy. Życzę Wam, a także sobie dużo wewnętrznej siły i cierpliwości - nawet, kiedy coś się nie udaje, musimy zaciskać zęby. :)

Przepraszam, że tak chaotycznie, nie jestem dobra w składaniu życzeń, ale robię to ze szczerego serca. Odpocznijcie ile wlezie, bo kolejny rok w moim przypadku, zaczyna się ciężką harówką na uczelni i już zastanawiam się, jak to wszystko zorganizować. Trzymajcie się cieplutko! :)


You Might Also Like

3 komentarze

  1. Kochana wzajemnie Wesołych Świąt! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. nominowałam Cię do Liebster Award;)

    więcej szczegółów:
    http://fifteenandten.blogspot.com/2013/12/nominacja-do-liebster-award.html

    OdpowiedzUsuń

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

OBSERWATORZY

ZNAJDŹ MNIE NA:

Odszukaj.com - przepisy kulinarne Durszlak.pl rondel zBLOGowani.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Subscribe