piątek, 23 sierpnia 2013

3. Kolejne propozycje śniadań

Dla wielu z Was to nie będzie nic odkrywczego, ale idealnym rozwiązaniem studenckich śniadań są po prostu kanapki. :) Od razu ostrzegam:
  • moje kanapki są bardzo ubogie w produkty, nie wiem czemu,ale nie lubię ogromnych warstw wszystkich możliwych składników położonych na cieniutkiej kromce chleba,
  • o ile w domu robię kanapki z tym, co mi wpadnie w ręce, to na studiach staram się mieć zdrowsze składniki. O wiele łatwiej jest mi się kontrolować i odżywiać się zdrowiej kiedy sama decyduję, na co wydać pieniądze podczas zakupów.
Poniżej przedstawiam Wam kilka propozycji, za którymi bardzo przepadam. Najczęściej używam pełnoziarniste bułki lub chleb, które o wiele lepiej wpływają na mój organizm. Dodatkowo jestem po nich bardzo długo najedzona, co jest świetną zaletą dla zabieganej studentki. :)


Kanapki z chlebkiem pełnoziarnistym i pastą z awokado oraz moja ulubiona sałatka - jeśli interesują Was przepisy, piszcie!Ciabata cebulowa z serkiem naturalnym i wędzonym łososiem oraz woda z miodem i cytryną

 Super szybkie śniadanie - bułeczka i pokrojone pół awokado. Niestety czasem wolę z rana pospać, proszę o wyrozumienie :)Moje wakacyjne, mało zdrowe śniadanie - ser, salami i ketchup. I nawet zdrowa pokrzywa do picia nie pomoże :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...